پرسش و پاسخهای متداول

حمل

چه روش های حمل و نقل در دسترس هستند؟

ما از چندین روش حمل و نقل استفاده می کنیم، حمل نقل از طریق سرویس های سریع نظیر الو پیک و اسنپ باکس در استان تهران و سرویس های دیگر در برخی از استانها ، پیشنهاد ما برای شهرستان ها شرکت پست می باشد ما در تلاش هستیم تعداد از زنجیره های ارسال سریع کالا را در کشور به هم متصل نمایید تا سرویس های سریع تر داشته باشیم.

آیا حمل بین المللی و خارج از کشور انجام میدهید؟

بلی ما به سراسر دنیا بسته شما را ارسال می کنیم اما باید سفارش خود را بصورت پست الکترونیک با ما در میان بگذارید تا با کارگزار مربوطه جهت ارسال کالا شما تماس بگیریم و قیمت و زمان آن را به اطلاع و تائید شما برسانیم با ای بخر در ارتباط باشید.

چه مدت طول می کشد تا بسته را من دریافت کنم؟

در استان تهران معمولا یک روزتا 3 روز کاری در شهرستان ها تا 3 تا 5 روز کاری زمان برده می شود، اما ما در تلاش هستیم زمان فوق را به حد اقل برسانیم ، دقت فرمائید روز های تعطیل و جمعه ها محاسبه نمی گردد.

پرداخت

چه شیوه های پرداختی مورد قبول است؟

در حال حاظر پرداخت از طریق شبکه شتاب و شاپرک بصورت آنلاین امکان پذیر است البته می توانید روش واریز به حساب هم انتخاب نمایید ما از درگاه های پی و زرین پال نیز استفاده می کنیم.

آیا خرید آنلاین امن است؟

خرید از فروشگاه اینترنتی ای بخر 100% امن است با خیال آسوده خرید کنید ما بیش از یکدهه در کنار مردم بوده ایم و این فروشگاه اینترنتی یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی کشور بوده است.

سفارش و بازده

چگونه می توانم سفارش بدهم؟

با انتخاب کالا و انتقال آن به سبد خرید می توانید با ثبت نام سفارش خود را قرار بدهید و پس از پرداخت به راحتی آن را تحویل بگیرید.

چگونه میتوانم سفارش خود را لغو یا تغییر دهم؟

باید از طریق تماس تلفنی با مرکز تماس ما آن را لغو کنید ، دقت کنید این کار باید به اطلاع کارشناسان فنی ای بخر برسد

آیا برای ایجاد یک سفارش نیاز به یک حساب کاربری دارم؟

بلی حتما باید هویت شما نزد ما تائید شود برای همین ثبت نام کنید تا ما با خیال آسوده کالا را به دست شما برسانیم.

چگونه می توانم سفارش خود را دنبال کنم؟

از بخش حساب کاربری پست الکترونیک و پیامک می توانید رهگیری فرمائید.

چگونه می توانم یک محصول را بازگردانم؟

در صورت بروز مشکل می توانید کالاهایی که محدودیت بهداشتی ندارند و یا از بسته باز نشده اند را برگردانید دقت فرمائید پوشاک ، و وسایل الکترونیکی که باز شود امکان بازپسگیری نیست مگر آنکه دچار مشکلات باشند
ما برای کمک اینجا هستیم ! تماس با ما

منوی اصلی