حریم خصوصی

ای بخر با تاکید بر احترام و حقوق شهروندی ، اطلاعاتی از کاربر دریافت می کند که بر پایه آن سفارش شما را پردازش و آماده تحویل می نماید.

برای پردازش ، آماده سازی  و ارسال محصول ما از شما اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس دریافت می کنیم، ما برای شما فاکتور معتبر صادر می کنیم و با دریافت کد ملی شما علاوه بر تائید هویت شما خرید شما را رسمی ثبت می نمایید تا حقوق شما در برابر شرکت ها و فروشنده ها به عنوان یک شخصیت حقیقی در نظر گرفته شود، دقت فرمائید اطلاعات وارد شما تنها مرجع ما برای ارتباط با شماست یعنی ما در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق شماره و پست الکترونیک وارد شده شما با شما ارتباط بر قرار می کنیم.

در نتیجه درج اطلاعات شامل پست الکترونیک ، تلفن تماس شامل تلفن تماس ثابت و همراه پس از درج شما، به منزله مورد تائید بودن و صحت آنها توسط شماست ، در صورتی که به هر دلیلی اطلاعات شما ناقص باشد ای بخـــر با شما تماس خواهد گرفت  این اطلاعات را جهت تکمیل سفارش تکمیل خواهد نمود.

شما می توانید اطلاعات فرد یا افراد دیگری را برای دریافت کالا وارد کنید ، ای بخر کالا را تنها برای آن سفارشی که قرار داده اید به آن آدرس ها ارسال خواهد نمود.

ای بخر می تواند در مناسبت های مختلف یا در دوره های فروش نظیر فروش های ویژه و … از طریق پیامک یا پست الکترونیک به شما اطلاع رسانی انجام دهد همچنین برای تکمیل اطلاعات بازاریابی محصول یا بررسی کیفیت و سرویس دهندگان با شما جهت ثبت نظرات تماس بگیرد، شما می توانید جهت عدم دریافت پیام های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ما اقدام به لغو خبرنامه کنید. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

ای بخر ممکن است برخی نظرات شما را به علت بروز مشکل در محتوا ویرایش نماید همچنین ممکن است اجازه انتشار آن به علت وجود مصادیق مجرمانه ندهد، و همچنین ای بخر این حق را دارد در صورت بروز هر گونه محتوا مجرمانه اقدام به پیگیری قضایی نماید. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ای بخر، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ای بخر اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید دقت کنید، تحت هیچ شرایطی نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید، هر گونه قراردادن این اطلاعات نزد دیگران تمام مسئولیت حقوقی آن به عهده دارنده نام کاربری می باشد.

مسئولیت هرگونه خسارات یا مشکلات به وجود آماده که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود مالک نام کاربری بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه ای بخر را از خود سلب می‌کند.

ای بخر هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی کاربران و اطلاعات پروفایل آنها را به هیچ شخص دیگیری انتقال نمی دهد، مگر اینکه با حکم مقام محترم قضایی یا مقام اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد، در مواردی که با حکم یا دستور قضایی و اداری اطلاعات در اختیار نهاد درخواست دهنده قرار می گیرد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ای بخر وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین اطلاعات کاربر نظیر آی پی کاربر در سیستم ما ذخیره می شود این اطلاعات بصورت محرمانه نزد ما نگهداری می شود و این داده ها از طریق لایه های امنیتی و سرور محافظت می شود.

ای بخر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حفظ حریم خصوص و حقوق شهروندی مشتریان خود تمام تلاش خود را انجام می دهد تا خریدی امن و با کیفیت را برای مشتریان خود پدید بیاورد.

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با ما تماس بگیرید:

02128424019

منوی اصلی